PETG veshura BOPET Film

PETG veshura BOPET Film

Përshkrim i shkurtër:

Lloji: FCY01

Features produktit:  forcojë fortësi e shtypjes dhe metalizim; forcë të shkëlqyer detyrueshme me ngjitës.

Përdorni produktin:  paketimit për kuti verë, paketimin Aluminized për ushqime.


Detail Product

Produkt Tags

Produkt Data Sheet:

NOMINALE  THICKNESS 12~ 75μm metrik  NJËSITË
PROPERTY TEST  METHOD UNIT TEST  VLERA
AVERGE  THICKNESS TOLERANCE ASTM  D374 % ± 2
Elastik  STRENGTH MD ASTM  D882 Mpa 200
TD 210
zgjatim MD ASTM  D882 % 110
TD 100
MODULUS MD ASTM  D882 Mpa 4000
TD 4500
HEAT  SHRINKAGE MD ASTM  D  1204 150/ 30min % 2.0
TD 0.5
COF (IN / OUT) ASTM  D1894E μs / μk 0.65 / 0.55
HAZE ASTM  D1003 % 3.5
 GLOSS (45º) ≥  ASTM D2457  - 126
Veting  TENSION CORONA ASTM  D2578 Dyne / cm 56
Veshje 50
transmetimi ASTM  D1003 % 87~ 89.5

Shpjegoni:

1.Wetting testin tension është i zbatueshëm vetëm për corona trajtohen filmit.

2.The rezultate duhet, megjithatë, vetëm të konsiderohet si një udhëzues të përgjithshëm për pronat materiale dhe jo si një garanci.


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!