Laser / aluminized Transfer BOPET Film

Laser / aluminized Transfer BOPET Film

Përshkrim i shkurtër:

Lloji: FFS1

Produkt Përdorimi:  metalizim, prarim lazer, transferimin e kartoni, leckë, plastike, lëkurë dhe etj


Detail Product

Produkt Tags

Produkt Data Sheet:

Trashësia NOMINALE

25 ~ 250μm

njësi metrike

pronë

METODA E TESTIMIT

UNIT

TEST VLERA

Averge Trashësia TOLERANCA

ASTM D374

%

± 2

Forca elastik ≥

MD

ASTM D882

Mpa

200

TD

225

zgjatim ≥

MD

ASTM D882 

% 

130

TD

115

HEAT Tkurrje ≤

MD

ASTM D 1204 150 ℃ / 30min

%

1.25

TD

-0,15

Haze ≤

ASTM D1003

%

1.2

Veting Tension

ASTM D2578

Dyne / cm

56

transmetimi

ASTM D1003

%

89.5

qartësi

ASTM D1003

%

99.2

Shpjegoni:
1.Wetting testin tension është i zbatueshëm vetëm për corona trajtohen filmit.
2.The rezultate duhet, megjithatë, vetëm të konsiderohet si një udhëzues të përgjithshëm për pronat materiale dhe jo si një garanci.


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!