BOPET film dritare

BOPET film dritare

Përshkrim i shkurtër:

Lloji: FSW

Features produktit:  qartësi të lartë, vrazhdësi sipërfaqe të ulët, lirimin e lehtë, mërzi e shkëlqyer, stabiliteti dimensional termike, pamjen e madhe

Produkt Përdorimi:  përdoret për film dritare për makinën dhe ndërtimin (ka funksionet e izolimit termik, ruajtjes së energjisë, anti-shpërthim, ultravjollcë-provë, mbrojtur privatësinë dhe mbrojtjen e sigurisë)


Detail Product

Produkt Tags

Product Fata Sheet:

Trashësia NOMINALE

23~ 125μm

njësi metrike

pronë

METODA E TESTIMIT

UNIT

TEST VLERA

AVERGE Trashësia TOLERANCA

ASTM D374

%

± 2

Forca elastik ≥

MD

ASTM D882

Mpa 

220

TD

255

zgjatim ≥

MD

ASTM D882

%

125

TD

110

MODULUS ≥

MD

ASTM D882

Mpa

4300

TD

4800

HEAT Tkurrje ≤

MD

ASTM D 1204 150 ℃ / 30min

%

1.4

TD

0

Haze ≤

ASTM D1003

%

1.6

transmetimi

 

ASTM D1003

%

99.4

qartësi

 

 

%

99.3

Gloss (45º) ≥

ASTM D2457

-

135

Veting Tension ≥

ASTM D2578

Dyne / cm

56

Shpjegoni:
1.Wetting testin tension është i zbatueshëm vetëm për corona trajtohen filmit.
2.The rezultate duhet, megjithatë, vetëm të konsiderohet si një udhëzues të përgjithshëm për pronat materiale dhe jo si një garanci.


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!