Избрана Производи

 • Производител

  Производител

  Професионална производител на BOPET филм производи.

 • решенија

  решенија

  Ние ги доставуваме BOPET филм решенија низ целиот свет.

 • Сервис

  Сервис

  24-часовна услуга.

 • Квалитет

  Квалитет

  Секогаш го става на квалитетот на прво место и строго.

Нови пристигнувања

Ptg силика гел Филм заштита
Pty акрилик филм заштита
Пу Филм заштита
Три-слој силика гел за заштита на филм
Експлозија спречување филм за стакло
Анти-статички Оптички BOPET филм заштита
Ultralight ПЕТ филм за медиумите
Боја ПЕТ филм за медиумите
Анти-статички ПЕТ филм за медиумите
Gradiant BOPET филм за печатење
BOPET црн филм
BOPET црвена филм
Жолта BOPET филм
BOPET Blue филм
 • DSC_4885
 • 212313

Weifang Фоер фотоелектричен Материјали Co.Ltd е основана во 2015 година во Weifang Сити, кој се нарекува град на змејови. Компанијата е посветена на производство, преработка, истражување и развој на BOPET филмови. Напредни продукција и опрема за обработка и прочистување илјади одделение работилница се гарантира квалитетот на производите. BOPET филмовите со дебелина од 350μm 6μm да се најде широка примена во областа на заштита на ЛЕР и LED процесот на производство, FCCL, м ...

WhatsApp Онлајн Chat!